html site templates

Klimadomy

Zdravé domy ve kterých se Vám bude dobře dýchat

Difuzně otevřený systém KLIMADŮM pro úsporné a zdravé bydlení

Považujeme se za průkopníky při zavádění difuzně otevřených systémů v České republice a jako první jsme začali s výrobou elementů pro difuzně otevřené dřevostavby. Využíváme konstrukční a výrobní know-how z Švýcarska a Německa. Stěna našeho KLIMADOMU se liší od běžných montovaných domů především svou masivní dřevěnou konstrukcí KLP. Obvodová stěna domu je difuzně otevřená, což jí umožňuje "dýchat" a poskytnout vám ideální vnitřní klima a zdravé bydlení.

Složení certifikované stěny systému KLIMADŮM

Jádrem venkovních i vnitřních stěn jsou strojově opracované KLP panely (křížově lepené panely). Vyrábíme je ze smrkového řeziva technicky vysušeného na 12 % (± 2 %) vlhkosti. Jednotlivé vrstvy se slepují vysoce pevným polyuretanovým lepidlem (PU). PU splňuje přísné požadavky podle německé DIN 1052:2008 a je certifikované v ČR. PU je lepidlo, které neobsahuje formaldehyd, a při tepelné likvidaci nezůstávají žádné škodlivé látky. 

Mobirise

KLP využijete také jako nosné vnitřní stěny nebo příčky. Vnitřní stěny lze ponechat přiznané nebo jsou ideálním podkladem pro obvyklé materiály používané při dokončování interiérů staveb. Doplněné různými izolačními materiály splňují široké spektrum požadavků. Na vnější straně je možné docílit nejvyšší difuzní otevřenosti kontaktním zateplovacím systémem s minerální fasádní izolací (ETICS) nebo provětrávanou fasádou s dřevěným obkladem. Systém KLP je ideální stavebnicí i pro dřevostavbu svépomocí.

Naše typizované domy

Mobirise

ASTRID

3+1 - 60m2 

Mobirise

STELLA

4+1 - 112m2

Mobirise

Vybírat můžete také v bohaté nabídce ThermoWood Domů.

Adresa

Boženy Němcové 121
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 059 06 954
DIČ: CZ05906954

Kontakt

Email: info@praveceskechalupy.cz        
Telefon: +420 721 626 198